Özel Yazılım Geliştirme

Pusula Medya olarak, işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunarak, dijital dönüşümünüzü hızlandırıyoruz.

Web yazılım günümüz teknolojisinde kullanılmaya başlayan ve bir çok firma tarafından kullanılan sistemlerdir. Web yazılımların klasik yazılımlara göre avantajları çok fazladır. Web yazılım satın aldığınızda çok büyük yatırımlar yapmanıza gerek yoktur. Bulut sistemler güncel bir internet tarayıcısına sahip tüm cihazlarda başarılı bir çalışmaktadır. Klasik bir yazılım bilgisayara kurulur ve programın kullanılacak olan her personel için donanım yatırımı gerektirir. Web yazılım ile maliyeti düşük sistemler kurularak tasarruf sağlarsınız. Klasik yazılıma erişebilmek için, yazılımın kurulu olduğu cihazın yanınızda olması gerekirken web yazılımda ise internet bağlantısı olan bir cihaz ister bilgisayar, ister tablet, ister cep telefonu yeterli olacaktır.

Donanım ve Yazılım Lisanslarına Az Yatırım: Özel yazılım geliştirme, donanım ve yazılım lisanslarına yapacağınız yatırımları azaltır. İhtiyaçlarınıza uygun olarak geliştirilen özel yazılım, lisans maliyetlerini minimize eder ve bütçenizi korur.

Kurulum Gerektirmez: Web tabanlı bir yazılım olduğu için cihazlarınıza yada bilgisayarlarınıza kurulum yapmanıza gerek yoktur. İnternete bağlı olan akıllı telefon, tablet yada bilgisayarınızdan erişebilirsiniz.

Esnek Erişim: Özel yazılımlar, tüm cihazlarınızdan rahatlıkla erişilebilir. Ofiste, evde veya seyahatte olsanız bile, işletmenizin verilerine ve sistemlerine kolayca erişebilirsiniz.

İşletme ve Teknoloji İstihdamı Giderleriniz Azalır: Özel yazılımlar, işletme ve teknoloji istihdamı giderlerinizi azaltır. Özel yazılımların sunduğu otomasyon ve verimlilik artışıyla, iş gücü ihtiyacınız azalır ve kaynaklarınızı daha verimli kullanırsınız.

Zaman Kaybı Olmaz: Yedekleme, güvenlik ve güncelleme gibi işlerle zaman kaybetmezsiniz. Özel yazılım geliştiricisi, yazılımınızın düzenli olarak güncellenmesini ve güvenliğinin sağlanmasını sağlar, böylece siz işinize odaklanabilirsiniz.

Özel yazılım geliştirme hizmetlerimizle, işletmenizin dijital dönüşümünü destekliyor ve iş süreçlerinizi optimize ediyoruz. Siz de Pusula Medya'nın uzman ekibiyle çalışarak, işletmenizin verimliliğini artırın ve rekabet avantajı elde edin.

Projenizi Hayata Geçirelim

Sıradaki projemiz sizin projeniz olsun, hemen teklif alın!